Yhteystiedot

Ota yhteyttä henkilökuntaamme tai laita meille viestiä sivun alalaidassa sijaitsevalla yhteydenottolomakkeella.


Myynti

Roger Lindström

Myyntipäällikkö
+358 (0)45 7750 3051
roger.lindstrom@filterpak.fi

Thomas Sjöström

Myynti
+358 (0)45 7750 0113
thomas.sjostrom@filterpak.fi

Magnus Öhberg

Myyntiassistentti / JPH
magnus.ohberg@filterpak.fi

Niklas Paananen

Myyntiassistentti
+358 (0)44 491 0783
niklas.paananen@filterpak.fi


Osto

Jeléna Jokinen

Ostopäällikkö
+358 (0)40 575 0933
jelena.jokinen@filterpak.fi

Tobias Ingberg

Materiaalivastaava
tobias.ingberg@filterpak.fi


Laatu ja tuotanto

Christopher Hellström

Tuotantopäällikkö
christopher.hellstrom@filterpak.fi

Taina Westerholm

Laatu ja suunnittelu
+358 (0)44 491 5725
taina.westerholm@filterpak.fi

Jenny Nybacka

Laatu ja suunnittelu
+358 (0)44 761 1530
jenny.nybacka@filterpak.fi


Hallinto & toimihenkilöt

Peter Nordlund

Toimitusjohtaja / Perustaja
+358 (0)40 081 5871
peter.nordlund@filterpak.fi

Thomas Nordlund

Perustaja
+358 (0)40 504 5421
thomas.nordlund@filterpak.fi

Julius Karjalainen

IT-vastaava
+358 (0)44 723 4687
julius.karjalainen@filterpak.fi


Laskutusosoitteemme
Laskutusosoitteemme

Verkkolaskutustietomme ovat:

Yrityksemme tiedot
Nimi Y-tunnus Verkkolaskuosoite
Filterpak Oy 0964874–3 003709648743

 

Välittäjätiedot
Välittäjävaihtoehdot Välittäjätunnus
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126
Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan laskut seuraavasti:

Pdf-ostolaskut sähköpostitse:

invoice-09648743@kollektor.fi

Paperiset ostolaskut postitse:

Filterpak Oy Ab Ltd
09648743
PL 100
80020 Kollektor Scan

Palveluksessanne

Asiantuntijamme auttavat sinua mielellään sisäilmaan liittyvissä asioissa. Ota yhteyttä tiimiimme joko suoraan puhelimitse, sähköpostitse tai alla oleven yhteydenottolomakkeen kautta.

    Täyttämällä tämän lomakkeen annat suostumuksesi tietosuojakäytäntöihimme.