Yhteystiedot

Ota yhteyttä henkilökuntaamme tai laita meille viestiä sivun alalaidassa sijaitsevalla yhteydenottolomakkeella.


Myynti

Roger Lindström

Myyntipäällikkö
+358 (0)45 7750 3051
roger.lindstrom@filterpak.fi

Thomas Sjöström

Myynti
+358 (0)45 7750 0113
thomas.sjostrom@filterpak.fi

Magnus Öhberg

Myyntiassistentti / JPH
magnus.ohberg@filterpak.fi

Niklas Paananen

Myyntiassistentti
+358 (0)44 491 0783
niklas.paananen@filterpak.fi


Osto

Jeléna Jokinen

Ostopäällikkö
+358 (0)40 575 0933
jelena.jokinen@filterpak.fi

Tobias Ingberg

Materiaalivastaava
tobias.ingberg@filterpak.fi


Laatu ja tuotanto

Christopher Hellström

Tuotantopäällikkö
christopher.hellstrom@filterpak.fi

Taina Westerholm

Laatu ja suunnittelu
+358 (0)44 491 5725
taina.westerholm@filterpak.fi

Jenny Nybacka

(Äitiyslomalla)
Laatu ja suunnittelu
+358 (0)44 761 1530
jenny.nybacka@filterpak.fi


Hallinto & toimihenkilöt

Peter Nordlund

Toimitusjohtaja / Perustaja
+358 (0)40 081 5871
peter.nordlund@filterpak.fi

Thomas Nordlund

Perustaja
+358 (0)40 504 5421
thomas.nordlund@filterpak.fi

Julius Karjalainen

IT-vastaava
+358 (0)44 723 4687
julius.karjalainen@filterpak.fi


Laskutusosoitteemme
Laskutusosoitteemme

Laskutusosoite

Olemme ottaneet käyttöön Procountor-ohjelmiston, ja meillä on nyt mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.

OVT-tunnus/verkkolaskuosoite: 003709648743
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapita Group Oy – Itella (E204503)
Välittäjätunnus (operaattoritunnus): 003709648743

Paperilaskut

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Filterpak Oy Ab Ltd (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 90348
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen.

Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Filterpak Oy Ab Ltd:n sähköpostiskannauksen osoite:
FilterpakOyAbLtd.FI.P.110738-2@docinbound.com

Palveluksessanne

Asiantuntijamme auttavat sinua mielellään sisäilmaan liittyvissä asioissa. Ota yhteyttä tiimiimme joko suoraan puhelimitse, sähköpostitse tai alla oleven yhteydenottolomakkeen kautta.

    Täyttämällä tämän lomakkeen annat suostumuksesi tietosuojakäytäntöihimme.